ह,त्या हुन लाग्दा भा,ग्यले यसरी बा,चेका रहे,छन पल शाह -भिडिओ

काठमाण्डौ । नायक तथा मोडे,ल पल शाह र नव गायिकाको वि,षय त सबैलाई जग जाहेर नै भए को कुरा हो । सबै,,को ढु,कढु,की बनेका पललाई पछिल्लो समय लगाईएको आ, रो,पले उनका फ्यान,हरुमा निकै नै आ क्रो श र चिन्ता दुुबै बढी रहेको छ ।

केहीले पल नि,र्दो,ष भएको हुनाले उनले न्याय पाउनु पर्छ भन्छ न् भने केहीले पलले सजाय पाउ नु पर्छ भन्ने अभिव्य क्तिहरु सार्वजनिक गरिरहेका छन् । यो घ,टनाले कानूनी बाटो समाति सकेको हुनाले केहीले भने यस विषयमा अदालतको प,र्खाई नै गर्नु पर्छ भन्ने पनि अभिव्यक्तिहरु पनि दिएका छन् ।

यो घ,टना सबैको पर्खा,ईको विषय बनिरहंदा फेरी यो घ,टनामा अर्को एउटा नयाँ ट्वी,,ष्ट आएको छ । पल शाहका म्यानेजर भनिएका कृष्ण जोशीले आफु लागएत अन्य ४ जनाले पल शाह,,लाई फ’सा’उन योजना बना,एको स्वीकार गरेका छन् ।
त्यो योज,नामा दुर्गेश थापाको ठूलो हा’त रहेको उनले खुलाए का छन् । पललाई ब’र्बा’द गर्नुको मूख्य कारण पैसा नै भएको उनले बताए । कृष्ण,को भनाई अनु,सार दुर्गेशले त पललाई सि’ध्या’इदि’उँ नै योजना बुनेका रहेछन् ।

एक मिडियालाई अन्त,रवार्ता दिने क्रममा कृष्ण ले भनेका छन्,‘त्यो बेला पललाई घा’त ग’र्नु भ नेको हाम्रोलागी सानो कुरा थियो । यो,जना त पललाई सि’ध्या’उनु नै बनाएका थियौं ।’

पल,लाई मा’ ‘र्ने सम्मको योजना बनाएको कुरा थाहा पाउने बित्तिकै आफु झ’स्कि,एको बताउँदै कृष्णले अगाडी भनेका छन्,‘त्यो सुनेपछि म झसंग भए । अनि पल,दाईलाई गएर सबै कुरा मैले भनेँ । अहिले मलाई निकै नै प,छुतो भई रहेको छ । त्यही प्र,यास्चित गर्नकोलागी पनि म सार्वजनिक भएको हुँ ।’

उनले दुर्गेश र सरोजका ब्य,क्तिगत रि’सि’इविका कारण योज ना बना,एको कुरालाई सार्वजनिक गरेका छन् । उनले भनेका छन्,‘यसरी ष,ड,यन्त्र गर्ने म लगायत हाम्रो स,मूहलाई गा’ली ग’र्नुस् हामीलाई स,जाय दिनुस् ।

म स,जाय भोग्न तयार छु । भिडियोमा कि,शोरी को नाम पनि लिइएको छ । सबै मिलेर हामीले किशोरीलाई प्रयोग गरेका हौं । पहिला युवती हाम्रो समु,हमा थिइन् । उनले सबै कुरा हामी लाइ भनिन् त्यो कुरालाई लिएर हामीले फाइ,दा उठा उन खोजे कै हौं ।’

उनले पल शाहले सार्वज,निक गरेका कुरा भन्दा अझै ठूला योजना बनेको पनि खुलासा गरेका छन् । उनले भने,‘त्यो अडि,योमा त केही छैन ति भन्दा अझै ठूला योजना पनि छन् । ति कुरा विस्तारै भनुँला । तर गायिका बैनि पनि योजना बनाउ,नमा म जस्तै एउटा अ’परा’धि हो ।

पैसाको कुराले पल दा,ईलाई फ’सा’उन उनीपनि तयार भएकी हुन् । किनभने पललाई फ’सा’उन त्यति सजिलो थिएन । हामी संग दरिलो एउटै ह ति या र थियो त्यो थियो गायिका नाबालि का भन्ने विषय ।’

बाँकी यो भिडियोमा हेर्नुस्

Leave a comment

Your email address will not be published.