मञ्जुले जितिन् ‘मिसेस ब्युटी क्विन’ को उपाधि

सिजन मिडियाद्वारा आयोजित ‘लेट मि इन मिसेस ब्युटी क्विन २०७८’ को उपाधि काठमाडौंको गोठाटारकी मञ्जु डोटेलले हात पारेकी छन् । १२ प्रतियोगीलाई पछि पार्दै उपाधि चुम्न सफल डोटेलले पपुलर र मल्टिमिडिया अवार्डसमेत जितेकी छन् ।

शनिबार राति काठमाडौंमा भएको फाइनल प्रतिस्पर्धामा धनगढीकी निरु सिंह फस्ट रनरअप र पोखराकी दुर्गा लामिछाने सेकेण्ड रनरअप हुन सफल भइन् । प्रतियोगितामा सावित्री पाण्डे र सीता पाण्डे क्रमशः थर्ड र फोर्थ रनरअप भए । मीना महर्जनले अर्गनाइजर च्वाइस अवार्डको उपाधि प्राप्त गरिन् ।

अन्तिम प्रतिस्पर्धामा निरु सिंहले इलिगेन्स अवार्ड, सविता पोखरेलले ब्युटिफुल स्किन, सावित्री पाण्डेले भ्युअर च्वाइस, सुमिता तामाङ गुरुङले इनोसेन्ट, दुर्गा लामिछाने र इन्टेलिजेन्स अवार्ड प्राप्त गरे ।

यस्तै, सविना आले मगरले फेसनेबल, रुपा परियारले मोस्ट ट्यालेन्टेड, सुमित्रा पराजुलीले डिसिप्लिन, सीता पाण्डेले वेष्ट वाक, प्रेरणा सिंजापति बरालले फोटोग्राफिक, मीना श्रेष्ठले वेष्ट पर्सनालिटी अवार्ड प्राप्त गरे ।

कुल २० प्रतिस्पर्धीमध्येबाट छनोट भएर आएका १२ जना अन्तिम प्रतिस्पर्धामा सहभागी भएका सिजन मिडियाका अध्यक्ष प्रदीपराज वन्तले जानकारी दिए । प्रतियोगिताको यो पाँचौँ संस्करण हो ।

Leave a comment

Your email address will not be published.