विक्कीसंग बिहे गरेपछि किचनमै ब्यस्त छिन् अभिनेत्री कट्रिना कैफ

एजेन्सी । बलिउडको सबैभन्दा मनमोहक जोडी मध्ये एक कट्रिना कैफ र विक्की कौशलले आफ्नो वैवाहिक जीवनको हरेक पल रमाइलो गरिरहेका छन् । यो सुन्दर यात्रामा कट्रिना विक्कीको साथमा हरेक सेकेन्ड बिताइरहेकी छिन् । अहिले उनले इन्स्टा स्टोरीमा श्रीमान् विक्कीका लागि बनाइएको ब्रेकफास्टको तस्बिर सेयर गरेर आफ्नो माया व्यक्त गरेकी छिन् ।

तस्बिर सेयर गर्दै कट्रिनाले लेखेकी छिन्,– पतिको लागि आइतवारको ब्रेकफास्ट, मैले बनाएको छु । यो पोस्टबाट कट्रिना विक्कीसँग निकै खुसी छिन् भन्ने स्पष्ट हुन्छ । बिहेपछि पहिलो पटक भान्साको संस्कार ससुरा घरमा गरिन् । कट्रिनाले आफ्नै हातले बनाएको हलवाको तस्बिर सेयर गरेकी थिइन्, जसमा विक्कीले उनको स्वादको प्रशंसा गरेका थिए ।

विक्की र कट्रिना हालै आफ्नो हनिमुनबाट फर्किएका छन् । यो जोडीले आफ्नो गोप्य स्थानबाट तस्बिर सेयर गर्ने गर्दथे । कालो मोनोकोनीमा कट्रिनाले आफ्नो यात्राका केही तस्बिर सेयर गरेकी छिन् । उनका यी तस्विरहरु सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भएका छन् ।

कट्रिनाका ससुरा श्याम कौशलले पनि बुहारीको पोष्ट मन पराएका छन् । विक्की र कट्रिनाको वर्कफ्रन्टको बारेमा कुरा गर्दा, विक्कीसँग अहिले धेरै फिल्महरू पाइपलाइनमा छन्।

उनी सारा अली खानसँग लक्ष्मण उतेकरको अनटाइटल फिल्ममा काम गर्दैछन् । केही समयअघि इन्दौरका विक्की र साराको तस्बिर पनि भाइरल भएको थियो । यसबाहेक उनी गोविन्द नाम मेरा र साम बहादुर फिल्ममा देखिदैछन् ।जहाँ कट्रिना कैफको टाइगर ३ छ ।

नायिका हालै टाइगर ३ को सुटिङबाट फर्किएकी छिन् । यो एक्सन थ्रिलर ड्रामामा उनी सलमान खानको अपोजिटमा देखिनेछिन् । यसबाहेक उनी मेरी क्रिसमस र जी ले जरामा काम गरिरहेकी छिन् ।

Leave a comment

Your email address will not be published.