आमाबुवा रातभर मोबाइलमा व्य’स्त, ओ’छ्यान’बाट ख’सेर १९ म’हिने छो’रीको मृ”त्यु’,😭 फोटो #Rip छोई लेख्नुहोला ।

काठमाडौ आमाबुवा रातभर मोबाइलमा व्य,स्त हुँदा १९ महिने छो रीको मृ’त्यु भएको छ। स्कटल्यान्डको उत्तरी लनार्कसायर सहरका एक दम्पती ब’च्चालाई छाडेर मोबाइल खेलाउन थालेपछि ओछ्यानबाट खसेर छोरीको मृ’त्यु भयो।बिहान अबेरसम्म सु’तेर ब्युँ,झेपछि उनीहरुकी छोरी छोरी किरा कनरयको श,व भूँ,इमा फेला परेको थियो ।

घ,ट,नापछि आ,माबुवा वि,रुद्ध अदालतमा मु’द्दा चलेको थियो। अदालतले २७ वर्षीय बुवा माइकल कनरयलाई दो ’षी ठह’र गरेको छ।

यो पनि बलिउडकी दबंग अभिनेत्री सोनाक्षी सि न्हा ३४ बर्षकी भइन्। बलिउड अभिनेता शत्रुघ्न सि न्हा को घरमा २ जून १९८७ मा जन्मेकी सोनाक्षी आज हिन्दी सिनेमा जगतकी एक चर्चित अभिनेत्री हुन्। सन् २०१० मा सलमान खान को फिल्म दबंग बाट आफ्नो करियर शुरू गर्ने सोनाक्षी सि न्हाले अहिले सम्म धेरै हिट फिल्म दिईसकेकी छिन्।

सोनाक्षी सिन्हा र बन्टी सचदेवा को नाम विगत धेरै बर्ष देखि सँगै जोडिएको छ। मानिसहरु विश्वास गर्छन् कि बन्टी र सोनाक्षी एक अर्कालाई डेट गर्दैछन् र यो पनि भनिन्छ कि दुबै चाँडै विवाह गर्न जाँदैछन्। तर सोनाक्षीका फ्यानहरुलाई सबैभन्दा ठूलो प्रश्न यो हुनेछ कि उनीहरु कहिले बिहे गर्छन् ।सोनाक्षीका फ्यानहरु उनी चाँडै बसोबास गरेको हेर्न चाहन्छन्।

स्रोतहरुका अनुसार उनीहरु दुबैको विवाह २०१७ मा नै हुन लागेको थियो, जुन कुनै कारणले स्थगित भयो। तर अब मिडिया मा रिपोर्टहरु छन् कि दुबै चाँडै सगाई गर्न सक्छन्, जसको मतलब हो कि उनीहरु केहि दिनहरुमा विवाह गर्न सक्छन्।

Leave a comment

Your email address will not be published.