कुकुरको आसनवाला डान्स गर्ने एलिजा, गाली खाने र ट्रोल हुने धमला !

काठमाडौंः नेपालमा प्रँय ट्रोल हुने पात्रमध्येका एक हुन् पत्रकार ऋषि धमला। अन्तरवार्तामा उनको अस्वभाविक प्रस्तुति र हाउभाउका कारण उनी सँधै ट्रोल बन्छन्। धमला यो पटक पनि ट्रोल बनिरहेका छन्। तर। कारण भने श्रीमती एलिजा गौतम हुन्।

एलिजाले एक पार्टीमा गरेको उ’त्तेजक डान्स अहिले टिकटकमा भाइरल छ। एलिजाको उक्त डान्सको क्लीप सेयर गर्दा सबैले निशाना चाहिँ ऋषि धमलालाई बनाएका छन्।

भिडियामा सारीचोलोमा सजिएका केही महिलाहरु पार्टीमा रमाइरहेको देखिन्छ। नाच्दानाच्दै धमलापत्नी अगाडि आउँछिन् कुकुरको आसनमा चारहातखुट्टा टेकेर उ’त्तेजक भंगीमा देखाउँछिन्। ब्याकग्राउन्डमा कुनै हिन्दी गीतको म्युजिक बजिरहेको सुनिन्छ।

छोटो फुटेज मात्रै सार्वजनिक भएकाले यो डान्स कहिले र कहाँ गरेको भन्ने खुलेको छैन। एलिजा अहिले क्यानाडामा छिन्। सम्भवत क्यानाडामा नै तिजको अवसरमा आयोजित पार्टी हुन सक्छ।

उनी आफैंले इन्टाग्राममा यो क्लीप सेयर गरेपछि भाइरल भएको हो। एलिजाले गर्न खोजेको यो डान्स स्टेपलाई ‘ट्वोर्क’ भनिन्छ। यो भनेको पुठ्ठा मात्रै हल्लाएर सेक्सी तरिकाले गरिने डान्स हो। तर, एलिजाले खासै पारा ल्याएकी छैनन्।

Leave a comment

Your email address will not be published.