नारायणहिटी बारे खु’ल्यो अर्को रहस्य( भि‘डियो सहित)

भिडियो हेर्न सिधा यो समचारको अन्तमा जानुहोस् र हेर्नुस्।।गत कार्यक्रममा आनन्द बतासले झुठो बोलेनन्, उनले संकेत गरेको “सत्य” आजको कार्यक्रममा लगभग खुलेको छ। नारा’यणहिटीमा बतास ग्रुप भन्दा बढी मुल्यमा

टेण्डर हालेर पनि सेटि”ङबाट बाहिरिएको यो कम्पनीका संचालक स्टुडियोमा LIVE बतासलाई नारायणहिटीमा घुसाउन कर्मचारीको सेटिङ (प्रमाणसहित) अब भिडियो हेर्न समचारको अन्तमा जानहोस् भिडियो हेर्नुस र शेयर गर्नुस् ।

थप भिडियो हेर्न सिधा यो समचारको अन्तमा जानुहोस् र हेर्नुस्।।२० वर्ष देखि विपश्यना ध्यान गरि रहेका आनन्द बतासलाई झुठो नबोल्ने कसम ख्वाएर मैले अन्तर्वार्ता शुरु गरें।म: टेन्डर पार्न कमिशन खुवाउनु पर्यो कि परेन ? बतास: ………..त्यस्तो

नपर्न .. यो देशमा सम्भब छ?म: धन्यवाद, मैले जवाफ पाएं।अब यस पछि गरिने वार्ता समय कटाउने मेलो मात्रै हुनेछ।
Galaxy 4K प्रशारणको १०० दिन विशेष आजको कार्यक्रम हेर्नका लागि दह्रो सि”फारिस गर्दछु। भनेर रबिले लेखेका छन।

अब थप समचार भिडियो समचारको अन्तमा राखिएको छ ।हेरेर शेयर गर्नुस् नयाँ भाग एक एक मुठ्ठी पनि नपुग्ने चामल बोकेर बाढी पहिरो पीडित भेट्न हेलिकप्टरमा मुख्य मन्त्री , पुर्व कृषि मन्त्रीले नै खाए लाखौंको कृषि अनुदान, सरुवा गराउन यौ“न’ प्रस्ताव राख्ने शिक्षक नेता ।

थप विषयहरु सहितको विशेष कार्यक्रम भिडियो हेर्न सिधै तल जानुहोस्। तपाईको कुनै पनि सल्लाह सुझाब र प्रतिक्रियाहरु भए अवश्य पनि विभिन्न माध्यम बाट प्रतिक्रिया दिनु,, होला धन्यवाद।।अब नयाँ भाग भिडियो हेर्न सिधै तल जानुहोस्

थप समचार आजको ८औ भाग कार्यक्रमको भिडियो अन्ति ममा राखिएको छ हेर्नुस पूरा भाग। काठमाडौं -कार्यक्रम सकि ए पछि रबिले यसरी टुईट गरे २५५ दिनपछी आफ्नो कार्यक्रम लिएर आएको छु, त्रुटि कमजोरीहरु टन्नै छन्। दुबई जे,ल,,मा फ,,सेका एक नेपालीको पीडा, से,क्स स्क्या,न्डल‘ मा फसेका मन्त्रीको स्टिङ अ‘प,रेसन

र सैताली ब्याजमा फ‘साइएका मधेसका आम नागरिकको पक्षमा रहेर आजको कार्यक्रम प्र,स्तुत गरेका छौं भन्दै टुईट गरेपछि सबैले स‘क,रात्मक टिप्पनी हरु गरेका छन ।‘उनले पहिलो एपिसोड नेै द,मदार बनाए का छन्। रबि लामिछाने”

को आफ्नै टेलि भिजनबाट प्रशार णमा आएको सिधा कुरा को पहिलो भागनै दमदार बनेको छ।आम नेपालीले प्रतीक्षा गरेको उक्त कार्यक्रमको पहिलो भागनै सबैलाई चकित पार्ने गरि रविले आफुलाई देखाउन सकेका छन भने रविको पनि

मुहार मा पनि अर्कै चमक देखिएको थियो।सोहि समयमा रविले न्युज २४ मा पनि का,र्यक्रम चलाउने गर्दथे”। “के,,हि महिना अगाडी मात्रै टेलि भिजन छाडेर आफ्नै टेलिभिजन खोल्न लागे का लामिछानेले अर्को रे,कर्ड कायम गरेका हुन्।

‘नेपालमा हुने अ,धिकंश रियालिटी सो उनकै टे”लिभिजन बाट प्रशारणमा आउने भएको छभने बिहान देखि बेलुका सम्म प्रशा रण हुने समाचारहरु पनि फरक शैलीमा निर्माण भएको छ।उच्च क्वा‘लिटीमा प्रशारण हुने कार्यक्रमहरु पनि

टेलिभिजन मा निकै सफा देखियो।प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउवाले उक्त टेलिभिजनको उ”दघाटन गरेका थिए ।”सोहि का,रण पनि रबि केहि दिन बि”बादमा देखिए टे”लिभिजन” जन ताकै हातबाट सार्बजनिक गर्न नसकेको भन्दै आम

नेपालीले रबि पनि उही रहेछन भन्दै गालि समेत गरे तर” रवि ले उक्त बिषयमा आफुहरु ले ग”रेको कुनै गल्ति भए” माफी चाहन्छु भन्दै लाइभमै छेमा मागेका छन।रबि जनता को विचार सुन्ने एक संचारकर्मीमा पर्दछन।उनले यो पटक

पनि गरिब जनताको कथालाई बि,शेष रिपोर्टहरु बनाएर प्रस्तुत गर्न सफल भएका हुन् भने उक्त रिपोर्टमा एक गरिब नेपालीले भोग्नु परेको वास्तविक पिडा र अहिले सम्म ऋ,ण कै कारण हर दिन रुनु परेको कथा प्रस्तुत गरेका थिए।

रविले प्रस्तुत गरेको रिपोर्ट मा २ ह”जार ऋण क,,सरी २५” लाख सम्म पुग्यो भनेर उक्त भिडियो सामग्री प्रस्तुत गरेका थिए अब सिधा कुरामा नयाँ एप्पिसोड बतास पछि अर्का पक्ष र रबि लामिछानेको विशेष हेर्नुस्

Leave a comment

Your email address will not be published.